7 راز افراد موفق


همه ما موفقیت در زندگی را دوست داریم اما گاهی دستیابی به آن دشوار می شود. به راستی راز افراد موفق چیست؟ ما در اینجا 7 راز افراد موفق را که شاید تا به حال نمی دانستید، برایتان آورده ایم تا با خواندن آنها شما هم با سرعت بیشتری به موفقیت دست یابید.[ بازدید : 222 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

[ شنبه 7 اسفند 1395 ] [ 22:12 ] [ khatereh ]

چرا روغن موتور باید تعویض گردد


شاید بارها شنیده باشید که فلان روغن موتور را در 5000کیلومتر ویا 10000 کیلومتر باید تعویض کرد.ملاک این زمان کارکرد چیست؟وبه چه دلیل این زمان برای روغنهای مختلف متفاوت است .این مطلب ضمن کسب اطلاعات لازم در خصوص موارد تاثیر گذار در تعویض روغن، زمانی که روغن موتور دستگاه باید تعویض شود مشخص می گردد.
[ بازدید : 231 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

[ پنجشنبه 28 بهمن 1395 ] [ 0:13 ] [ khatereh ]

آشنایی با زمان تعویض روغنها و فیلتر خودروهای سواری


ساعت 24-بسته به این که چند وقت به چند وقت فیلتر هوا را عوض می‌کنید، برنامه های نگهداری خودرو متفاوت است.


[ بازدید : 205 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

[ پنجشنبه 21 بهمن 1395 ] [ 2:01 ] [ khatereh ]

تعاریف مختلف خبردر عصر کنونی که پیشرفت شگفت انگیز و شتابان فناوری های نوین ارتباطی همچون ماهواره، رایانه، اینترنت، تلفن همراه و شبکه های اجتماعی مجازی، جهان را به دهکده ای کوچک تبدیل کرده است و منابع مختلف با استفاده از این ابزارها اخبار و پیام های گوناگون را با سرعت حیرت انگیزی از نقطه ای به نقطه دیگر جهان منتقل می کنند،


[ بازدید : 203 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

[ يکشنبه 10 بهمن 1395 ] [ 14:08 ] [ khatereh ]

چگونه روغن ماشین را عوض کنیم؟


عوض کردن روغن و فیلتر ماشین به طور مرتب یکی از مهمترین وظایفی است که دارنده خودرو می تواند برای حرکت مطلوب اتوموبیل خود انجام دهد. در طول زمان روغن ماشین تجزیه و فیلتر توسط آلاینده ها مسدود می شود. با توجه به میزان رانندگی و نوع ماشین هر 3 ماه یکبار یا هر 5000 کیلومتر بسته به نوع روغن مصرفی، باید فیلتر و روغن ماشین تعویض شود. خوشبختانه انجام اینکار بسیار آسان و کم خرج است. این مقاله به شما کمک می کند که یاد بگیرید چگونه اینکار را انجام دهید.


[ بازدید : 220 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 29 دی 1395 ] [ 23:45 ] [ khatereh ]

کاربرد قیر در راهسازی


منظور از قیر در راهسازی، چسباننده‌های سیاه مصرفی در راهسازی که شامل مواد قیری و قطرانی هستند. خاصیت اصلی قیر این است که دانه‌های سنگی را به یکدیگر چسبانده و به جسم یکپارچه تبدیل می‌کند. قیر جسمی است به رنگ سیاه که از شمار زیادی هیدروکربور ساخته شده است.


[ بازدید : 257 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

[ چهارشنبه 29 دی 1395 ] [ 23:44 ] [ khatereh ]

معرفی 10 اپلیکیشن برتر آیفون


سال 2016 با ارائه اپلیکیشن های بسیاری از سوی اپل همراه بود؛ اپلیکیشن هایی که تمرکز خود را روی حجم کمتر، رابط کاربری ساده تر و کارآیی بیشتر گذاشته بودند.


[ بازدید : 186 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

[ شنبه 25 دی 1395 ] [ 0:20 ] [ khatereh ]

با این روش بوی بد میگو را از بین ببرید


یگو پلو اسپانیایی با سبزیجات، غذایی مقوی و خوشمزه است که می توانید با میگو تهیه کنید. با این روش میگو طعم خوبی خواهد داشت و کسانی که بوی میگو را نیز دوست ندارند عاشق این غذا خواهند شد.


[ بازدید : 240 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

[ سه شنبه 21 دی 1395 ] [ 0:28 ] [ khatereh ]

احتمال وقوع 10 جنگ طی چهار سال آینده


با وقوع بحران های جهانی بزرگ سال گذشته میلادی، بسیاری از کارشناسان سیاسی به پیش بینی وقایع پیش روی دنیا پرداختند. بلیک استیلول یکی از این کارشناسان بود که البته با نوعی بدبینی مفرط به آینده دنیا نگریست و احتمال وقوع 10 جنگ طی چهار سال آینده را بسیار زیاد دانست. اگر قرار باشد پیش بینی های او سایر کارشناسان درست از آن دربیاید، سال های سیاهی در انتظار مردم دنیا خواهدبود، اما فعلا بهتر است خوش بین باشیم و تنها ببینیم این پیش بینی ها تا چه اندازه به حقیقت نزدیک خواهدبود، اما جنگ هایی که احتمال وقوع شان زیاد ارزیابی شده، به این شرح هستند:


[ بازدید : 225 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

[ سه شنبه 21 دی 1395 ] [ 0:26 ] [ khatereh ]

آموزش کامل نوشتن پروپوزال


اولين قدم براي نوشتن يك پروپوزال انتخاب موضوع است و موضوع بايد داراي معيارهايي باشد كه خلاصه آنها به شرح زير است.[ بازدید : 208 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

[ دوشنبه 20 دی 1395 ] [ 23:57 ] [ khatereh ]
ساخت وبلاگ تالار مجله زندگی بهتر بهترین لپ تاپ خرید تلویزیون LED لوین فیلم انجام پروژه متلب خرید فالوور ارزان خرید آنتی ویروس خرید بک لینک خرید آنتی ویروس
بستن تبلیغات [X]